LF 30

W tym roku Mike’a firma obchodzi 30 lecie pracy. Z tej okazji  wszyscy pracownicy i ich rodziny zostali zaproszeni na imprezę zorganizowaną w jednym z pierwszych zrealizowanych projektów firmy.

LF30_Carraro_01

Klient poprosił o zaprojektowanie grupy budynków w stylu stodoły, które są w większości otwarte i dobrze się harmonizują z otoczeniem. Budynki zostały zbudowane w większości z używanych materiałów kupionych ze starej cementowni.  Budynek po prawej mieści w sobie sypialnie, kuchnie oraz duży salon. Dom w środku ma pokoje gościnne, łazienki i pralnie. Konstrukcja po lewej zacienia piękny basen.

IKF8H

Obecnie dom ten jest wynajmowany na wesela i inne imprezy okolicznościowe za duże pieniądze. Wyróżnia go dobra lokalizacja, wspaniały ogród z wieloma starymi drzewami oraz  bardzo przyjemny zadaszony basen.

Na imprezie na której byliśmy w ogrodzie porozstawiane były namioty z jedzeniem (bary sałatkowe, przystawki, dania główne), różnymi alkoholami, zimnymi napojami oraz deserami. Z każdej strony dochodził śmiech ludzi a z centralnej części posiadłości grała muzyka na żywo. Właściciele wygłosili krótkie przemówienie w którym na wesoło opowiadali o firmie i jej historii. To było prawdziwe podsumowanie sukcesu firmy!

J38oj n1HWJ OLpQP Q46hn xfrDc y5SQx UCvDK

Impreza była zapięta na ostatni guzik.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s