olimpiada zimowa

Nie ma to jak dobry powód do zorganizowania imprezy. Tym razem było to otwarcie Olimpiady Zimowej. Zebraliśmy grupkę znajomych w pomieszczeniu do ogólnego użytku w naszym budynku aby razem podziwiać to widowisko. W Stanach otwarcie Olimpiady było emitowane z paru godzinnym opóźnieniem, tak aby ludzie mogli obejrzeć je po pracy. Niektórzy ludzie wiedzieli  już o różnych ciekawostkach i bardzo podsycali atmosferę.

Pomieszczenie, w której zorganizowaliśmy imprezę ma mniej więcej 70 metrów kwadratowych wielkości, jest w nim kilka kanap, stołów, olbrzymi telewizor oraz lodówka. Można tam przychodzić o każdej porze dnia i nocy na oglądanie telewizji lub korzystanie z bezpłatnego internetu. Mieszkańcy naszego budynku mogą rezerwować ten pokój za opłatą na wyłączność, lub organizować imprezy otwarte, tak jak myśmy to zrobili.
 20140207_192755 20140207_193643 20140207_193700 IMG_4137
Każdy z zaproszonych gość przyniósł jakieś przekąski oraz alkohol, i wspólnie zamówiliśmy pizzę. Otwarcie bardzo nam się wszystkim podobało i świetnie spędziliśmy wspólnie czas śmiejąc się i komentując zorganizowane przez Rosjan widowisko. Było bardzo wesoło i już planujemy organizację kolejnego spotkania na oglądanie wybranych dyscyplin sportowych.
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s